Tagovi:  politika, mas-mediji, multikulturalzam, izučavanje, globalizacija, rečnik
U delu Politika Endru Hejvud složenoj i dobro poznatoj temi pristupa na sasvim svež i intuitivan način. Ovo istinski stimulativno, koncizno i razumljivo štivo predstavlja potpun uvod u izučavanje politike. Sačinjeno je tako da bude od koristi ne samo studentima koji pohađaju predmete u okviru ove discipline već i širem čitalaštvu. Na početku svakog odeljka postoji detaljan sažetak s istaknutim ključnim pitanjima. Uz to, knjiga sadrži ilustrovane podatke o najznačajnijim političkim misliocima, predlog dodatne literature i bogat rečnik političkih termina. Posebnu pažnju autor je posvetio nekim aktuelnim temama kao što su globalizacija, regionalizacija, multikulturalizam, uticaj mas-medija, novi vidovi političke komunikacije i pomeranje od vladavine ka upravljanju.
Endru Hejvud:
Prodekan za nastavu i koordinator kursa politike na Orpington koledžu (Engleska). Autor je dela Political Ideologies (Političke ideologije), Political Theory and Key Concepts in Politics (Politička teorija i osnovni pojmovi u politici).
ISBN: 86-7102-101-7
Težina knjige: 397.00
Dimenzije knjige: 14 x 20
Broj strana: 901
Povez: Tvrdi povez
Pismo: latinica
Likovni urednik: Dragana Atanasović
wh0cd601440 <a href=http://atenolol.world/>atenolol</a> <a href=http://elocon.fail/>elocon 0.1 cream</a> <a href=http://erythromycin.fund/>erythromycin</a> <a href=http://paxil.directory/>paxil 12.5 mg</a> <a href=http://toradol.store/>toradol</a>
Jovan Jovanović: